Biz Kimiz ?

E-Ticaret Bayi  kullandığı benzersiz  altyapı sayesinde E-Ticaret yapmak isteyen herkesin korkularını yıkmayı hedeflemiştir. Artık ticaret yapısı değişmiş olup online ticaretlerin oranları %  65-70’leri bulmaktadır. Bir çok satıcı yüksek iş yeri maliyetlerinden eleman yükünden, vergi çeşitliliklerinden bunalmış olup ticaretini online platformlara taşıma kararı almıştır.

Senin Mağzan konsepti tam da bu noktada harekete geçerek firmaların iş yükünü azaltmayı, ürünlerini daha kolay pazarlamasını sağlamayı hedeflemiş olup, ürünleri müşteriye getirmek yerine, müşteriyi ürüne getirme mantığı ile alt yapısını TEKKART BİLİŞİM A.Ş ile anlaşarak müşterilerine sunmaktadır.

Girişimciler ve E-Mağaza açmak isteyenlerin teknik altyapı bilmesine gerek kalmadan, E-Ticaretin en korkulan zorluklarından (kargo entegrasyonları, banka anlaşmaları,3D ödeme yöntemi, sanal pos, ssl güvenlik sertifikaları, seo çalışmaları gibi)  satıcıyı korkutan durumlardan  uzaklaştırıp tam manası ile anahtar teslim şeklinde hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyerek bu sektörde artık bende varım diyecek vizyonerleri  hedeflemeyi ilke edinmiştir.

…Vizyonumuz:

Hedefimiz her şehirde kendi  pazaryerini kuracak vizyonerlere ulaşarak o şehirdeki kobi,üretici ve kooperatiflere tedarikçi olarak sistemde yer vererek ürün ve hizmetlerini kitlelere ulaştırmaya aracılık etmek.

…Misyonumuz:

Dijital dönüşümün hızlandığı günümüzde geleceği şekillendirecek, yenilikçi ve girişimci global liderlerin ortaya çıkarılması ve sosyal refaha katkıda bulunmak.Herkes İçin E-Ticaret

Aynı altyapı ile yayın yapan Sanal Esnaf  E-Ticaret Platformu